KASA KASA YARATICILIK

KASA KASA YARATICILIK

 

KASA KASA YARATICILIK

 

Ahşap meyve sebze kasalarıyla yapılan dekoratif duvar aksesuarları, doğallığı özlediğimiz bu günlerde daha fazla ilgi görmeye başladı. Daha çok kitaplık ve raf olarak karşımıza çıkan bu dekoratif aksesuarları kendiniz de kolayca yapabilirsiniz. Hem yapması keyifli hem de düşük maliyetli olan bu eşyalar evinizin modern havasına doğallık ve orijinallik katarken, enerjinizi de yükseltiyor. 

 

Yaşam alanınızın stiline özgün bir hareket katacak ahşap kasalarla yapacağınız aksesuarlar ile duvarlarınızda yaratıcılığınızı sergileyebilirsiniz. 

 

Bu kasalar yalnızca evlerde değil, ofislerde ve mağazalarda da farklı dekorasyon fikirlerine ilham olabilir. Yaşam alanlarının her noktasında kullanıma uygun ahşap duvar aksesuarları çocuk odasından mutfağa, yatak odasından banyoya kadar kullanılabilir. Boyayarak renklendirebilir, desenler yapabilir ve bunu yaparken ailece çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Sprey vernik ile parlatarak göz alıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Ücretsiz olarak da bulabileceğiniz bu ahşap kasaları aynı zamanda çok uygun fiyatlara online alışveriş sitelerinden de satın alabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip birçok farklı modeli inceleyebilir, fikir edinebilir, dilerseniz daha sonra kendiniz de hazırlayabilirsiniz. 

 

 

 

Etiketler: KASA KASA YARATICILIK
Aralık 03, 2020
Listeye dön