0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kartlık

Deri Kartlık Modelleri | Kredi Kartlık

Ürünler 1 - 30 / Toplam 170

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Deri Kartlık

İçinde bulunduğumuz hayatın koşturmasından daima pratik, kolay ve çok fonksiyonlu parçalara ihtiyaç duyarız. Yanımıza alacağımız her hangi bir ürünü ya da günlük yaşantımızda temel olarak lazım olacak eşyalarımızı düzenli ve pratik bir şekilde taşımak isteriz. Genel olarak çanta veya cüzdan bu ihtiyacımızı oldukça fazlasıyla karşılar. Ama bazen evden - ofisten sadece kredi kartımızı, ehliyetimizi, kimliğimizi veya küçük bir notumuzu alıp çıkmak isteyebiliriz. Hal böyle olunca da daha küçük ve kullanışlı aksesuarlar arayışına gireriz. İşte bu durumlarda sizin en büyük yardımcınız olacak olan kartlıklar devreye girmektedir. Kendisi küçük ama işlevi büyük olan bu mucizevi parça, her an her durumda size büyük kolaylık imkanı sağlayacak. Çeşitli malzemelerle üretilen kartlıkların en trendi ve en sağlamı şüphesiz ki deriden üretilmiş olanıdır. Derinin özenle seçilip, kusursuz bir biçimde işlenmiş olması meydana gelecek objenin en iyi şekilde ortaya çıkmasında büyük rol oynamaktadır. Deri malzemeden üretilmiş bir kartlık denilince akla ilk gelen isim tabii ki Deriderim olmalıdır. Kalite, sağlamlık, kolay kullanım ve fonksiyonellikten asla ödün vermeyen Deriderim, sizlerin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamak için büyük emek vermektedir. Memnuniyetinizi birinci planda tutan marka, tamamı orijinal tasarımlarla sizlerin şıklığına şıklık katmak ve yaşantınıza ayak uydurmak için çalışmaktadır. Kartlık dahil tüm ürünlerin hepsi birbirinden eşsiz ve sıra dışı olarak tamamı %100 gerçek deriden üretilmiştir. Bu da kullandığınız Deriderim kartlığını asla su geçirmez bir hal yapmaktadır. Orijinal bir deriden üretilmesinden dolayı gözenekli yapıya sahip olması itibariyle elinizde devamlı taşıyıp kullansanız dahi terleme yapmayacak ve renginde ya da modelinde her hangi bir deformasyon söz konusu olmayacaktır. Yine her durumda müşterisinin arkasında duran Deriderim'in sağladığı bir diğer güzellikler ise ömür boyu tadilat desteği ile tüm ürünlerinin ayrı ayrı garantili olmasını prensip edinmesidir. Sizlere güven vermeyi ilke edinen marka, bol çeşit ve uygun fiyatlarıyla da daima yüzünü güldürüyor. Aksesuar kategorisinde yer alan kartlık koleksiyonuna baktığımızda her zevke her yaşa ve her ihtiyaca uygun ürünler tasarlandığını söyleyebiliriz. Farklı desenler ile zenginleştirilen parçaların hepsi birbirinden değişik ve gerçekten göz alıcı.

Klasik Deri Kartlıklar

Genel olarak sadelik ve net kalıplardan oluşan ürünleri tercih ediyorsanız klasik deri kartlıklar tam olarak sizin için üretilmiş diyebiliriz. Fazla teferruattan hoşlanmayan, işlevini yerine getirsin yeter diyenler ve kolay kullanımı olsun ama basit durmasın isteyenler. İşte bu klasik model deri kartlıklar sizlerin istek ve ihtiyaçlarını tam  anlamıyla karşılayarak vazgeçilmeziniz olacağı vaadini veriyoruz. %100 orijinal kuzu derisinin yumuşaklığıyla üretilen klasik deri kartlıklar, oldukça kolay kullanım imkanı vererek pratikliği  ön planda tutuyor. Minimalizm akımını seçen bay ve bayanlar için özel olarak tasarlanmış bu ürünler ile sadeliğin zarif şıklığını sonuna kadar yaşayacaksınız. Zevkinize uygun pek çok modeli bünyesinde barındıran klasik koleksiyon ürünleri temel olarak cüzdan formunda olup ikiye açılıyor. Ön ve arka kısmında bol miktarda kartlık bölümleri yer alıyor. İç kısmında ise iki tane küçük gözü bulunmakta. Bu sayede de sizin için önemli olan her hangi bir notunuzu kolaylıkla yanınızdan ayırmadan güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu güzel avantanın yanı sıra bir de büyüyüp küçülebilen metal bir tükenmez kalem yer alıyor. Kalemin kendine özgü taşıma aparatıyla kartlığınızda daima yer alacak ve ince yapılı olmasından dolayı da size hiç bir şekilde yük olmayacaktır. Her şekilde kolay kullanımı ile hemen hemen tüm yaş grubundan insanın ilgisini ve dikkatini çekecek olan bu klasik model deri kartlıkların şıklığıyla kelimenin tam anlamıyla çevrenizdekileri büyüleyeceksiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak ve rahat, fonksiyonel, çok yönlü kullanımın keyfini çıkaracaksınız. Aşınmaya ve renk bozulmasına karşı extra dayanıklı olarak üretilen ürün elinizin altındaki bir hayat kurtarıcı halini alacak. Klasik model olmasına karşın oldukça fazla renk çeşitliliğine giren Deriderim sizlerin sade şıklığına farklı dokunuşlar yapmaya devam ediyor. Siyah, kahverengi, lacivert gibi her daim genel geçer renklerin yanı sıra kırmızı, taba, kiraz bordosu, kum beji gibi sıra dışı renkler de kategoriye dahil edilmiş durumda. Klasik düz deri görünümü dışında farklı alternatifler arayışına girenleri de düşünen Deriderim, sizler için farklı desen ve dokuları da parçalarda özenle kullanmaya gayret etti. Kroko, krokodil ve piton gibi sıra dışı desenleri deri kumaşa ustalıkla işledi ve sizlere sundu. 

Çıtçıtlı Deri Kartlıklar

Genç ve dinamik bir ruh haliyle yaşayan ve yaşamak isteyen tüm bireylerin seveceği çıtçıtlı deri kartlıkların enerjisi sizi tüm benliğiyle saracağı kesin. Spor şıklığı hayatına adapte eden siz gençlerden ilham alınarak üretilen bu ürün kelimenin tam anlamıyla muhteşem diyebiliriz. Yerinde duramayan bu kartlıklar %100 orijinal deri ile üretilerek sizin yaşam tarzınıza ayak uyduruyor. Kolay kullanımı ve daima emniyetli olması için bulunan çıt çıt detayı sizin işinizi epey kolaylaştırıyor. Fazla detay tercih etmeyenler, sadelikten de biraz kurtulmak isteyenler için düz klasik model bir kartlığa eklenen çıtçıt detayı ile farklı bir hava kattığını koleksiyonu incelediğinizde siz de göreceksiniz. Tek bir parçadan oluşan kartlığın ön ve arka yüzünde kart gözleri bulunmaktadır. Ayrıca arka kısmında bir de fotoğraf gibi görseller koyabilmeniz için transparan bir göz yer almaktadır. Tamamıyla hanımların ve beylerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan koleksiyonda bir de küçük bir not defteri görünümünde olan kartlıklar bulunmaktadır. İçeriğinde bol miktarda şeffaf kart gözleri ayrı ayrı bir defter sayfası şeklinde tasarlanmış olup yine çıtçıt detayıyla emniyet sağlanmıştır. Bu da çok daha güvenli ve kolay bir kullanım sağlamaktadır. İster klasik renkler de isterseniz de turuncu, fıstık yeşili, sarı ve pembe gibi canlı renklerde olan bu Deriderim kartlık koleksiyonunu bir an önce incelemenizde yarar var.