Product was successfully added to your shopping cart.

Neden Deriderim?

1

%100 Gerçek Deri

Deriderim.com'da bulunan tüm ürünler %100 gerçek deridir.

Deri doğanın en naturel ve en lüks materyallerindendir. Derinin üzerindeki renk, gözenek, kalınlık farkları, kırışıklıklar veya küçük çizikler kusur olmayıp, satın aldığınız ürünün doğal bir malzemeden yapıldığının göstergesidir.

Doğal olan derinin tek tek elde yapılıyor olması ceketinizi size özel hale getirmektedir. Aynı model ve deriden yapılan her bir cekette bu anlamda birbirinden farklı ve eşsizdir.

2

Değişim ve İade Garantisi

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebelirsiniz.

  • Tahrip edilmiş, kullanılmış, faturası ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.
  • Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde info@deriderim.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.
  • İade ve değişim işlemlerinde ARAS Kargo ile 17219443197902 firma kodu ile ürününüzü gönderebilirsiniz.

İade ve değişim hakkında detaylı bilgi için; 0224 267 05 63 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

İade ve Değişim Adresi: IKIGAI DERİ YALOVA YOLU 13.KM OVAAKCA/BURSA

Kargonuzun tarafımıza ulaşmasıyla birlikte teknik kontrolleri yapıldıktan sonra: İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Ürün değişimlerinde kargo ücretleri şirketimiz tarafından karşılanır, ancak iade işlemlerinde geri iade kargosu müşterimizden tahsil edilmektedir. Bu sürece Deriderim.com müdahale edememektedir.

3

%100 El İşçiliği

Deriderim.com Online Mağazası'nda sizin beğeninize sunulan tüm ürünler el yapımıdır. Aksesuarlarımız özel tasarım ve el işçiliği ile ve tamamen doğal hammaddelerden (ham ipek, metal, deri, yün vb.) elde edilerek yapılmış olup tüm detaylar büyük bir titizlik ile işlenmiştir.

4

Kişiye Özel Dikim

Deriderim.com'da siparişiniz sonrasında müşteri hizmetleri yetkilimiz ile irtibata geçerek satın almış olduğunuz ürünün bedeninize tam uyumlu hale gelmesini sağlayacak ölçü değişikliklerini yaptırabilirsiniz. Karşılıklı teyit sonrasında ürünüze gerekli işlemler uygulanarak sadece size özel bir ölçüye getirilip teslimat yapılır. Deriderim.com'un Kişiye Özel Dikim Hizmeti ile standart kalıplarla istediği giyisileri giyme problemi yaşan kişiler rahatlıkla siparişlerini verebilirler.

5

Tadilat Desteği

Zamana, kullanım şekline ve vücut ölçülerinizde meydana gelebilecek değişikliklere istinaden ürününüz tadilata ihtiyaç duyabilir. Uzman ekibimiz bu noktada mümkün olan en iyi sonuç için gereken tüm işlemleri gerçekleştirip gönül rahatlığıyla tekrar giyebileceğiniz duruma getirmektedir.

6

Ücretsiz Kargo

Deriderim.com'da tüm siparişleriniz; ücretsiz kargo avantajı ve sigortalı taşıma garantisi ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.