0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

Pasaport Kılıfı

Deri Pasaport Kılıfı | Pasaport Kılıfları

Ürünler 1 - 30 / Toplam 49

  1. 1
  2. 2
Deri Pasaport Kılıfı

Yurt dışı seyahatlerine çıkarken yanımıza almayı unutmamamız gereken yegane önemli olan belge şüphesiz ki pasaportumuzdur. Tüm valiz hazırlıklarımızdan evvel öncelik olarak çantamıza yerleştirmemiz gereken pasaportumuzu iyi muhafaza etmemiz şart. Çalınma, kaybetme gibi risklerin yanında, sık ve düzenli yurt dışı seyahati gerçekleştirenlerin sorunlarının başında gelen pasaportun yıpranması hatta yırtılması da zaman içinde çok önemli bir problem olarak karşımıza çıkabilir. Bu sebeple bir koruyucu kılıf edinilmeli. Daima olarak koruyucu kılıfında muhafaza edilen pasaportumuzu ömür boyu yıpranmalardan, darbelerden, olumsuz hava koşullarından koruyabileceğiz. Hatta çalıntı ve kayıplara karşı da kolay bulunması için size büyük bir yarar sağlayacaktır. Pasaport korumasının dışında size ayrı bir hava katacak bu kılıflar bulunduğunuz mekanlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Tüm bay ve bayanların ihtiyaç duyduğu bu koruyucuların aynı zamanda tarz gözükmesi elbette ki önemli bir unsur. Farklı renklerde, sıra dışı modellerde ve alışılagelmiş desenler dışında pek çok kılıf bulmanız oldukça mümkün. Ama hem sağlam olup hem de stil sahibi bir kılıf bulmak çok da mümkün olmayabiliyor. İşte bu sebepler kolları sıvayan ve deriyi en güzel şekilde işleyen Deriderim, sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak için adete didiniyor. Her ürünü olduğu gibi bu pasaport kılıfı koleksiyonunda da önceliği müşteri beklentisini sağlayarak memnuniyetini kazanmak. Size değer verdiğini yaptığı her işte gösteren marka, bütün ürünlerine ömür boyu tadilat desteği veriyor. Ürünlerinin hepsinin garantili olması da ekstra bir avantaj sağlamış oluyor. Tamamı % 00 gerçek deriden imal edilmiş olan pasaport kılıflarının en güzel yanı asla koku ve terleme yapmaması. Devamlı olarak çantanızda veya elinizde taşıyacağınız pasaportunuzu gayet özenli bir şekilde korumaya yardımcı olan bu kılıfların kendinden gözenekli yapısı sayesinde hava geçirgenliği mevcuttur. Su geçirmez özelliği ile yağmur,kar gibi olumsuz hava koşullarına karşı da pasaportunuzu gönül rahatlığıyla çanta dışında kendi özel kılıfında taşıyabilir bu sayede pratiklik kazanmış olursunuz. Deriderim'in herkesin zevkine hitap ettiğini kanıtlayan koleksiyonda birbirinden eşsiz renk ve modeller yer almaktadır. Kreasyonu dikkatlice inceleyip trend olan bu kılıfların kolaylığından yararlanmanızı tavsiye ederiz.

Çıtçıtlı Deri Pasaport Kılıfları

Klasik bir kullanımı tercih edip fazla ayrıntıdan hoşlanmayan hanımlar ve beyler için birbirinden çeşitli ve sıra dışı kılıflar bulmanız mümkün. Minimalizm akımını seçenler için özel olarak tasarlanmış bu ürünler ile sadeliğin zarif şıklığını sonuna kadar yaşayacaksınız Deriderim farkıyla bu ürün çeşitliliğini incelediğinizde keskin hatları olan, net bir duruş sergileyen ama karar veremeyeceğiniz kadar birbirinden mükemmel renk uyumlarını göreceksiniz. Çoğunluk olarak iki farklı rengin simetrik kullanılmasıyla farklılık yaratmaya çalışılmış olan kılıflarda pasaportunuzu dış etkenlere karşı korurken, çanta ya da valiziniz içinde rahatça bulmanıza da yardımcı olacak. Kapamanın çıtçıt yardımıyla gerçekleşmesi de ekstra bir güvenlik unsuru olarak sunulan ürün içinde, pasaportun tam olarak oturarak yerleşmesi ve herhangi bir kontrol aşamasında her sayfasının rahatça açılıp kapanması sağlanıyor. Tekrarı olmayan, özenli el işçiliğiyle ve %100 orijinal deri malzemeden  imal edilen ürün, ön alt gövde ve arka üst kısımda piton desenlerinin farklı renklerde uygulanmasıyla hareketli ve gösterişli bir görünümü de bünyesinde barındırıyor. Klasik tek renk dışında iki farklı rengin buluşmasıyla oluşan bu kılıflarda; siyah - beyaz, kırmızı - siyah, bej - siyah, lacivert-kırmızı gibi uyumlu kombin tonlar kullanılmıştır. Tek doku üretilen bu ürünlere alternatif olarak da bir yarısı yumuşak düz kuzu derisi bir yanı da deri kroko baskı uygulanılmış olanlar mevcuttur. Desenli ve düz derinin birleşiminde kullanılan rengin bir koyusu ve bir açığı şeklinde ton tonaj trendi yakalanmıştır. Yan kısımlarında bulunan özenli el işçiliğiyle yapılmış spor dikiş detayı kılıfa oldukça dinamik bir hava katmıştır. 

Fonksiyonel Pasaport Kılıfları

Pasaportumu taşımasının dışında başka işlevleri de olsun, minik notlarımı da yanımda götürebileyim ve hatta şeffaf bir gözü mutlaka olsun, dışarıdan bakıldığında bir kılıf gibi durmasın gizemli ve tarz olsun... diye düşünüyorsanız, tabii ki de yine sizlere Deriderim'in muazzam özelliklerde hazırladığı pasaport kılıflarından fonksiyonel olanlarını önereceğiz. Tüm ihtiyaçları düşünerek oluşturulan pasaport kılıfı koleksiyonunda tüm gereksinimlerinizi karşılayabilecek, çok şık ve kaliteli ürünler yer almakta. Bir kılıf kadar masum ve detaysız gibi görünen bu kılıflar işinizi oldukça kolaylaştıracak. Pasaportunuzu rahatlıkla tam olarak yerleştirecek ardından iç kısmındaki gözlere de ister bir not ister bir fotoğraf isterseniz de mini bir obje koyabileceksiniz. Dışarıdan bakıldığında tıpkı bir mini ajandayı andıran bu fonksiyonel kartlıklar size çok farklı bir hava katacak ve tarzınızla uyumlu olacak. %100 gerçek kuzu derisiyle üretilmiş olan bu ürünü gönül rahatlığıyla her türlü olumsuz hava koşulda kullanabilecek yıpranma veya deforme gibi sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Kılıfın genel olarak bir ajanda tarzında olmasından dolayı açılan iç kısmındaki sağ bölüme pasaportunuzu kolayca tutturacaksınız. Sol tarafta ise çapraz şekilde gelen bir üst deri kısım ile iki farklı göz oluşturulmuş. Bu sayede minik bir notunuzu veya daima lazım olacağını düşündüğünüz bir vesikalık fotoğrafınızı bu kısımlarda muhafaza edebilir, güvenli bir şekilde yanınızda taşıyabilirsiniz. Tüm canlı renkleri burada da işlemeyi ihmal etmeyen Deriderim.com, sizler için özel olarak en uyumlu renkleri birleştirmiş. Dış kısmı kendinden parlak bir lacivert iç kısmı ise daha mat duran kırmızı, dış kısmı siyah iç kısmı bej, iç kısmı parlak sarı dış kısmı lacivert... gibi enerjik, dinamik ve canlı renklerin hepsini özenle kullanan Deriderim, zevkinize en uygun ürünleri seçmek için sizleri bu eşsiz koleksiyonunu görmeye Deriderim.com'un aksesuar kategorisine davet ediyor.