HAKKIMIZDA

 

 

Ömrünü deriye adamış bir ailenin 3. Kuşağında olmakla başladı IKIGAI DERI.

 

Hem ailemi hem de işimi çok sevdiğimden, yaptığımız bu özel deri ürünlerin çok daha kalabalık kitlelere ulaşmasını ve deriyle yaşamanın farkını herkese anlatmak istedim. Malzeme olarak deri, her türlü dizaynı yapabilmeye imkan tanıyamasa da, her bir ürünü birbirinden farklı kılan doğal yapısı her bir kullanıcının kendini özel hissetmesine ve hatta her biri için özel üretilebilmesine imkan tanımaktadır. Bu da bizim hakkımızda yola çıkış noktamız oldu.

 

Deriderim, doğadan aldığı kaynakları yine doğadan aldığı ilhamla, döngüsel ekonomi anlayışı ve usta ellerin emeğiyle benzersiz ürünlere dönüştürür. Deriderim, yarattığı alışveriş deneyimi sayesinde, kurumsal hizmetimizin Mükemmel Müşteri Memnuniyeti felsefesini her bir sipariş için işletiyor. Bu sayede sizlere en kısa sürede kaliteli deri ürününüz ulaştırılmış olunuyor.

 

Yenilenen sitemizde deri markası giyim ürünlerinin yanı sıra farklı ürünleri de sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tecrübeli deri üreticisinin elinden, kaliteli deriyi kullanmayı seven siz değerli müşterilerimizin seveceğine inandığımız, Türkiye ve Dünya’da üretilmesi ve ulaşılması zor, tasarımıyla fark yaratan, doğal malzemelerden oluşan ve kadın girişimcilerin üretimiyle ortaya çıkmış olan pek çok farklı ürün.

Bu sayede sizlerden gelecek olan öneri ve taleplere de açık olduğumuzu belirtir, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Saygılarımla,
Berna Kırcı Aşıroğlu

 

IKIGAI Deri Kurucusu

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR