0Ürün

Sepetinizde hiç ürün yok.

Product was successfully added to your shopping cart.

İade ve Değişim Prosedürü

İade ve Değişim ile ilgili her türlü sorunuzu info@deriderim.com adresine yazabilir yada 0224 267 0563 nolu telefondan bizi arayarak iletebilirsiniz.

Kişiye özel dikim işlemleri yapılan ürünlerin iade ve değişimi yapılmamaktadır.

Ürün İadesi

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numarınızıda içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

  • İade edeceğiniz ürünü, faturasının arkasında bulunan “İade Formu” nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo firması müşteri numaramız 270026980 ile göndermenizi rica ederiz. Faturasız gönderilen iade ve değişim ürünleri tarafımızca kabul edilmeyecektir.
  • İade etmek istediğiniz ürün / ürünlerin kargo ücreti sizin tarafınızdan karşılanmaktadır. Ürün bedelinin iadesi yapılırken iade kargo ücreti düşülerek hesabınıza aktarılmaktadır.
  • İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden kargo firmasının sizinle paylaşmış olduğu gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.
  • Tarafımıza iade olarak gönderilen ürünler incelenip iadenin onaylanması halinde sipariş tutarı işlemi yaptığınız kredi kartına ve havale gönderdiğiniz banka hesabına iade edilir. Taksitli alışverişlerde ürün iadesi taksitli olarak kartınıza iade edilir ve bu süreç bankanızın insiyatifindedir.
  • Ürün Değişimi

  • Almış olduğunuz ürünü, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren otuz (15) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile size gönderim yaptığımız adrese MNG Kargo ile gönderebilirsiniz. Aynı zamanda info@deriderim.com mail adresine değişim yapmak istediğiniz ürüne dair bilgi vermeniz gerekmektedir.

  • Kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmez.