Kadın Kum Beji Deri El Çantası
Kadın Kum Beji Deri El Çantası
Kadın Kum Beji Deri El Çantası
Kadın Kum Beji Deri El Çantası
Kadın Kum Beji Deri El Çantası

Kum Beji Fermuar Kapamalı Sabit Kartlıklı Seyyar Aynalı Zincirli Anahtarlıklı Kadın Deri El Çantası (CGN-4133CPY.0000000002)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺1.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.599,20(KDV Dahil)
Kadın / Kız

Gece kıyafetlerinin en gözde aksesuarı clutch çantaları artık gündüz kıyafetlerine eşlik ederken de görebiliyoruz. Kıyafetin rengine ve ona uygun ayakkabılara göre seçilen bir portföy, şıklığınızı tamamlarken fonksiyonel olması sebebiyle de cankurtaran vazifesi görür.

Zincirli anahtarlık

Portatif deri çerçeveli ayna

Omuz çantası askısı

Ebatlar: Genişlik 23 cm, Yükseklik 12 cm

Cinsiyet
Kadın
 • Eşsiz Ürünler

  Deriderim, doğadan aldığı kaynakları yine doğadan aldığı ilhamla, döngüsel ekonomi anlayışı ve usta ellerin emeğiyle benzersiz ürünlere dönüşütürür.

 • Doğa Dostu

  %100 Hakiki deri ürünlerimizin yapımı için hayvan dostlarımıza zarar vermiyoruz. Eti için kesilen kuzu ve dana derisini kullanarak sürdürülebilir bir hale getiriyoruz.

 • Sürdürülebilirlik

  Hızlı moda anlayışına karşı gelişmiş, ekolojik bütünlüğü ve toplumsal adaleti savunarak moda ürünlerini ve sistemini değiştirmeyi hedefleyen bir akım.

 • Döngüsellik

  Tekstil ürünlerinin sadece %1'i yeni giysi üretimine geri dönüyor. Döngüsel moda, bu israfı azaltmayı ve malzemelerin daha uzun süre yaşamasını hedefliyor.

 • El Yapımı Gerçek Deri

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR