Morikukko Gummy Siyah Çantalı Pelerin
Morikukko Gummy Siyah Çantalı Pelerin
Morikukko Gummy Siyah Çantalı Pelerin
Morikukko Gummy Siyah Çantalı Pelerin
Morikukko Gummy Siyah Çantalı Pelerin

Morikukko Gummy Siyah Çantalı Pelerin (PELERİNTKK.00000000001)

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺3.200,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.560,00(KDV Dahil)
Unisex
Çanta Boyutlar: 33 x 7 x 40 cm (W/D/H) -Ayarlanabilir yastıklı omuz askıları ve tutma kolu - Ön ve ana bölümde fermuar - Gizli fermuarlı cep bölümü ne kolay erişebilirlik (Telefon, kredi kartına uygun ölçülerde) -Süet kapüşon astarı-Plastik kayış kilitleri ve lastik fermuar -10,5L hacim -İç özellikleri; bir dizüstü bilgisayar filesi -DOLANMA TEHLİKESİ: Çok küçük çocuklardan uzak tutun. Boyunlarına dolamayın. - DİKKAT: Boğulma tehlikesi: küçük parçalar içermektedir, 3 yaş altı için uygun değildir. -%55 Poliüretan%45 polyester kumaş Polyester Astar: % 100 POLYESTER - Su ve kir tutmaz. - ağırlık: 900 gram. Çanta Boyu: 33 cm Çanta Genişliği: 40 cm
 • Eşsiz Ürünler

  Deriderim, doğadan aldığı kaynakları yine doğadan aldığı ilhamla, göngüsel ekonomi anlayışı ve usta ellerin emeğiyle benzersiz ürünlere dönüşütürür.

 • Doğa Dostu

  %100 Hakiki deri ürünlerimizin yapımı için hayvan dostlarımıza zarar vermiyoruz. Eti için kesilen kuzu ve dana derisini kullanarak sürdürülebilir bir hale getiriyoruz.

 • Sürdürülebilirlik

  Hızlı moda anlayışına karşı gelişmiş, ekolojik bütünlüğü ve toplumsal adaleti savunarak moda ürünlerini ve sistemini değiştirmeyi hedefleyen bir akım.

 • Döngüsellik

  Tekstil ürünlerinin sadece %1'i yeni giysi üretimine geri dönüyor. Döngüsel moda, bu israfı azaltmayı ve malzemelerin daha uzun süre yaşamasını hedefliyor.

 • El Yapımı Gerçek Deri

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR